Geoportál ČÚZK
přístup k mapovým produktům a službám resortu


Zvolte jazyk/Choose your language: Česky EnglishINSPIRE stahovací služba WCS pro téma Ortofotosnímky (OI)

.
Informace o produktu
NázevINSPIRE stahovací služba WCS pro téma Ortofotosnímky (OI)
Obchodní kód 63642
Výdejní jednotkaúzemí celé ČR
Cena za jednotkuúzemí celé ČR
Přístup ke službě je poskytován na základě čl. 1.6.1. obchodních podmínek ZÚ Orgánům státní správy a územní samosprávy pro výkon jejich působnosti v územním rozsahu jim příslušném, pro správu topografických a tematických mapových podkladů, vytvářených ve veřejném zájmu a pro potřeby krizového řízení, na základě podepsané Smlouvy, bezplatně.
Popis produktuINSPIRE stahovací služba WCS pro téma Ortofotosnímky (OI) je služba umožňující registrovaným uživatelům opakované stahování dat pomocí technologie WCS 1.0.0. Stahovací služba umožňuje stahování dat ve formátech GeoTIFF, JPEG2000,ECW nebo IMG, součástí může být GML soubor s doplňujícími informacemi. Jednorázové stahování dat je z kapacitních důvodů omezeno na 100 000 000 pixelů. Data jsou poskytována v souřadnicovém systému ETRS89/TM33. Základem poskytovaných dat je Ortofoto České republiky. Služba splňuje standard OGC WCS 1.0.0. Služba je prozatím poskytována ve zkušebním režimu.
Vlastnosti služby (GetCapabilities) Stáhnout dokument Capabilities
Lokalizace službyhttp://geoportal.cuzk.cz/WCS_OI/WCService.aspx?
Datové sady poskytované službou Poskytovaná data
Omezení přístupu – podmínky užití a jiná omezení Tato služba má omezení jednorázového stahování dat na 10 000 x 8 000 pixelů.
Poskytování na základě smlouvy.
Podmínky užití viz Obchodní podmínky ZÚ
KontaktČeský úřad zeměměřický a katastrální, Srovnal Pavel, Mgr. , tel: +420 284 041 860 , e-mail: pavel.srovnal@cuzk.cz
mapa
Poslední aktualizace produktu:
2017-06-16
Poslední aktualizace informací:
2017-09-01
.
.