Geoportál ČÚZK
přístup k mapovým produktům a službám resortu


Zvolte jazyk/Choose your language: Česky EnglishKatastrální mapa - rastrová

.
Informace o produktu
NázevKatastrální mapa - rastrová
Obchodní kód 62250
Výdejní jednotkamapový list
Cena za jednotku150 CZK za výdejní jednotku. Základní cena. Slevy a přirážky dle ceníku : http://geoportal.cuzk.cz/Dokumenty/CENIK.pdf.
Výdejní formátyCIT
Souřadnicové systémyS-JTSK / Krovak EN
Popis produktuKatastrální mapa je závazným státním mapovým dílem velkého měřítka, obsahuje body polohového bodového pole, polohopis a popis. Katastrální mapa v rastrové podobě je poskytována za úplatu a obsahuje analogovou mapu s kompletní kresbou. Analogová mapa pokrývá 6,39 % území České republiky, což je 5 036,43km2. Více katastrální vyhláška č.357/2013 Sb. v platném znění.
Aktualizační cyklus - stav aktualizace Data pochází z analogové katastrální mapy. Analogová mapa je aktualizována jednou ročně, ale v případě velkého počtu změn může být aktualizována i častěji. Do produktu Katastrální mapa - rastr se promítají jednou měsíčně.
Podmínky užití - zpoplatnění datZpoplatnění dle ceníku : http://geoportal.cuzk.cz/Dokumenty/CENIK.pdf.
Omezení přístupu – podmínky užití a jiná omezeníhttp://www.cuzk.cz/Predpisy/Podminky-poskytovani-prostor-dat-a-sitovych-sluzeb/Podminky-poskytovani-prostorovych-dat-CUZK.aspx
Prohlížení dat - stahování dat
Kontakt - informace o produktuČeský úřad zeměměřický a katastrální , tel: +420 284 044 455 , e-mail: cuzk.helpdesk@cuzk.cz
mapa
Poslední aktualizace produktu:
2017-08-14
Poslední aktualizace informací:
2017-08-14
.
.