Geoportál ČÚZK
přístup k mapovým produktům a službám resortu


Zvolte jazyk/Choose your language: Česky English
Katastrální mapa ve formátech DGN a DXF poskytovaná v e-shopu

.
Informace o produktu
NázevKatastrální mapa ve formátech DGN a DXF poskytovaná v e-shopu
Obchodní kód 62273
Výdejní jednotka
Cena za jednotkuBez poplatků
Výdejní formátyDGN, DXF
Souřadnicové systémyETRS-89, Souřadnicový systém jednotné trigonometrické sítě katastrální
Distribuce  
Popis produktuKatastrální mapa je závazným státním mapovým dílem velkého měřítka, obsahuje body polohového bodového pole, polohopis a popis. Katastrální mapa ve vektorové podobě je poskytována zdarma ve formátu DGN a DXF a obsahuje prvky Digitální katastrální mapy (DKM) a Katastrální mapy digitalizované (KMD), tedy bodová pole, budovy, další prvky mapy, hranice parcel, katastrální hranice, parcely katastru nemovitostí, prvky orientační mapy a hranice věcného břemene. Z důvodu použití formátu DGN produkt neobsahuje značky na liniích a oblouky jsou nahrazeny lomenými čárami. Katastrální mapa ve vektorové podobě k 28. 01. 2019 pokrývá 96,25% území České republiky, t.j. 75 913,13km2. Více katastrální vyhláška č.357/2013 Sb. v platném znění.
Aktualizační cyklus - stav aktualizace Předpřipravené soubory jsou generovány jako exporty z databáze, která je aktualizována jednou měsíčně.
Podmínky užití - zpoplatnění datVeřejný přístup není omezován a je poskytován v souladu s vyhláškou č. 359/2011 Sb., o registru územní identifikace, adres a nemovitostí a zákonem 123/1998 Sb., o právu na informace o životním prostředí.
Omezení přístupu – podmínky užití a jiná omezení
http://www.cuzk.cz/Predpisy/Podminky-poskytovani-prostor-dat-a-sitovych-sluzeb/Podminky-poskytovani-prostorovych-dat-CUZK.aspx
Prohlížení dat - stahování dat
Kontakt - informace o produktuČeský úřad zeměměřický a katastrální , tel: +420 284 044 455 , e-mail: cuzk.helpdesk@cuzk.cz
mapa
Poslední aktualizace produktu:
2019-01-30
Poslední aktualizace informací:
2019-01-30
.
.