Geoportál ČÚZK
přístup k mapovým produktům a službám resortu


Zvolte jazyk/Choose your language: Česky EnglishINSPIRE stahovací služba WCS pro téma Nadmořská výška-GRID (EL GRID)

.
Informace o produktu
NázevINSPIRE stahovací služba WCS pro téma Nadmořská výška-GRID (EL GRID)
Obchodní kód Obchodní kód není stanoven.
Výdejní jednotkaúzemí celé ČR
Cena za jednotkuPřístup ke službě je poskytován správním úřadům, soudům a orgánům státní správy pro výkon jejich působnosti, bezplatně.
Popis produktuINSPIRE stahovací služba WCS pro data Nadmořská výška - GRID (EL GRID) je služba umožňující opakované stahování dat pomocí technologie WCS 1.0.0. Stahovací služba umožňuje stahování dat ve formátech GeoTIFF, JPEG2000,ECW nebo IMG, součástí může být GML soubor s doplňujícími informacemi.Jednorázové stahování dat je z kapacitních důvodů omezeno na 100 000 000 pixelů. Data jsou poskytována v souřadnicovém systému ETRS89/TM33. Základem poskytovaných dat je Digitální model reliiéfu České republiky 4. generace (DMR 4G). Služba splňuje standard OGC WCS 1.0.0. Služba je prozatím provozována ve zkušebním režimu.
Vlastnosti služby Stáhnout dokument vlastnosti služby
Lokalizace službyhttp://geoportal.cuzk.cz/WCS_EL/WCService.aspx?
Datové sady poskytované službou Poskytovaná data
Omezení přístupu – podmínky užití a jiná omezení Tato služba má omezení jednorázového stahování dat na 10 000 x 8 000 pixelů.
Prohlížení služby ve veřejném klientu Spustit službu
KontaktČeský úřad zeměměřický a katastrální, Srovnal Pavel, Mgr. , tel: +420 284 041 860 , e-mail: pavel.srovnal@cuzk.cz
mapa
Poslední aktualizace produktu:
2017-06-16
Poslední aktualizace informací:
2018-06-07
.
.