Geoportál ČÚZK
přístup k mapovým produktům a službám resortu


Zvolte jazyk/Choose your language: Česky English


Archivní mapy

.
Informace o produktu
NázevArchivní mapy
Obchodní kód Obchodní kód není stanoven
Výdejní jednotkaVýdejní jednotka není stanovena
Cena za jednotkuBez poplatků
Popis produktuAplikace Archivní mapy umožňuje bezplatné prohlížení archivních dokumentů Ústředního archivu zeměměřictví a katastru (ÚAZK). Jedná se o následující archiválie: Stabilní katastr (Císařské povinné otisky, Katastrální mapy evidenční, Originální mapy, Výkazy ploch), mapy odvozené ze třetího vojenského mapování, Topografické mapy v systému S-1952, Mapy evidence nemovitostí, Mapa kultur, Státní mapa 1 : 5 000 a Sbírka map a plánů do roku 1850. Dále je v této aplikaci možné prohlížet Indikační skici stabilního katastru, jejichž rastrová data poskytly spolupracující archivy - Národní archiv v Praze a Zemský archiv v Opavě. Aplikace zahrnuje také sekci Leteckých měřických snímků. Díky responzivnímu designu je možné aplikaci používat i na mobilních zařízeních. Aplikace je optimalizovaná pro dotykové ovládání.
Vlastnosti služby Stáhnout dokument vlastnosti služby
Lokalizace službyhttps://ags.cuzk.cz/archiv/
Datové sady poskytované službou
Omezení a podmínky přístupu a použití Bez poplatků
Opětovnému využití dat zpřístupněných službou pro obchodní účely je zamezeno začleněním ochranných znaků (copyright ČÚZK).
Prohlížení služby ve veřejném klientu Spustit službu
KontaktČeský úřad zeměměřický a katastrální, Němeček Tomáš, Mgr. , tel: +420 284 041 439 , e-mail: tomas.nemecek@cuzk.cz
mapa
Poslední aktualizace produktu:
2020-09-04
Poslední aktualizace informací:
2021-01-14
.
.