Geoportál ČÚZK
přístup k mapovým produktům a službám resortu


Zvolte jazyk/Choose your language: Česky EnglishINSPIRE stahovací služba WFS pro téma Dopravní sítě-lanová dráha (TN_CABLE)

.
Informace o produktu
NázevINSPIRE stahovací služba WFS pro téma Dopravní sítě-lanová dráha (TN_CABLE)
Obchodní kód 636332
Výdejní jednotkaVýdejní jednotka není stanovena
Cena za jednotkuDle Vyhlášky č. 31/1995 Sb.
Popis produktuINSPIRE stahovací služba WFS pro téma Dopravní sítě-lanová dráha(TN_CABLE) je služba umožňující registrovaným uživatelům opakované stahování dat pomocí technologie WFS 2.0.0. Stahovací služba poskytuje harmonizovaná data INSPIRE tématu Dopravní sítě-lanová dráha(TN_CABLE) odpovídající INSPIRE xml schématu ve verzi 4.0 a ELF xml schématu ve verzi 1.0. Data jsou poskytována ve formátu GML 3.2.1. a v souřadnicovém systému ETRS89/TM33 stanoveném INSPIRE pro zobrazení dat velkých měřítek. Tato datová sada dopravních sítí České republiky má proto jednotnou podobu s ostatními daty vytvářenými pro toto INSPIRE téma v rámci celé Evropy. Základem poskytované datové sady je Základní báze geografických dat České republiky (ZABAGED®). Služba splňuje technické pokyny pro INSPIRE stahovací služby verze 3.1 a zároveň splňuje standard OGC WFS 2.0.0.
Vlastnosti služby Stáhnout dokument vlastnosti služby
Lokalizace službyhttps://geoportal.cuzk.cz/wfs_inspire_tn_cable/WFService.aspx?
Datové sady poskytované službou Poskytovaná data
Omezení a podmínky přístupu a použití Dle Vyhlášky č. 31/1995 Sb.
Tato služba má omezení jednorázového stahování dat na 10 000 prvků.
KontaktČeský úřad zeměměřický a katastrální, Srovnal Pavel, Mgr. , tel: +420 284 041 860 , e-mail: pavel.srovnal@cuzk.cz
mapa
Poslední aktualizace produktu:
2019-01-01
Poslední aktualizace informací:
2020-11-26
.
.